Diagnostyka i leczenie osteoporozy.
Zalecenia PTR.
dr hab. med. prof. UM Piotr Leszczyński
Przewodniczący Sekcji Chorób Metabolicznych Kości i Osteoporozy PTR





























Członkowie honorowi PTR

Członkowie honorowi

Polskiego Towarzystwa Reumatologicznego

Lista ustalona w dniu 1 sierpnia 2017 r.

 

Honorary members

of the Polish Society for Rheumatology

List updated on August 1, 2017 

 

  1. Jan Anyszek
  2. Jacques Arlet
  3. Jerzy Babecki
  4. Đurđica Babić-Naglić
  5. Irena Balukiewicz
  6. Rimma Mikołajewna Bałabanowa (Римма Михайловна Балабанова)
  7. Alicja Barwik-Szram
  8. John Baum
  9. Krystyna Biernacka
  10. Halina Bilińska-Reszkowska
  11. Jan Bogdanowicz
  12. Albert Böni
  13. Henryk Brózik
  14. Henryk Brokman
  15. Włodzimierz Brühl
  16. Gerd Rüdiger Burmester
  17. Erik Bywaters
  18. Jerzy Cellary
  19. Daniela Cepoi-Bulgac
  20. László Czirják
  21. Witalis Dąbrowski
  22. Wiktor Dega
  23. Aleksandra Wasiliewna Dołgopołowa (Александра Васильевна Долгополова)
  24. Witold Dudziński
  25. Gunnar Edström
  26. İhsan Ertenli
  27. Irena Fiedorowicz-Fabrycy
  28. Anna Filipowicz-Sosnowska
  29. Joseph Flood
  30. Jacques Forestier
  31. Reinhard Fricke
  32. Halina Garwolińska
  33. Józef Gawęda
  34. Jan Gietka
  35. Lilianna Groppa
  36. Hanna Hirszfeld
  37. Pavel Horák
  38. Ruxandra Ionescu        
  39. Ivo Jajić
  40. Anna Jędryka-Góral
  41. Gerard Jonderko
  42. Antoni Kaczyński
  43. Danuta Kapołka
  44. Elżbieta Kawenoki-Minc
  45. Janina Kierat
  46. Dominik Kossakowski
  47. Stefan Kwaśniewski
  48. František Lenoch
  49. Teofila Lewenfisz-Wojnarowska
  50. Veikko Aatos Ilmari Laine
  51. Stanisław Luft
  52. Maria Maciejewska-Roge   
  53. Stefan Mackiewicz
  54. Henryka Małdyk
  55. Włodzimierz Maśliński
  56. Hartwig Mathies
  57. Mieczysław Michałowicz
  58. Snezana Misevska-Percinkova (Снежана  Мишевска Перчинкова)
  59. Wolfgang Müller
  60. Walentina Aleksandrowna Nasonowa (Валентина Александровна Насонова)
  61. Antoli Innokientiewicz Nesterow (Анатолий Иннокентьевич Нестеров)
  62. Witold Eugeniusz Orłowski
  63. Karel Pavelka
  64. Jacek Pazdur
  65. Henryk Pytko
  66. Eleonora Reicher
  67. Wieslaw Romanowski
  68. Ann Rosenthal
  69. Jozef Rovenský
  70. Lidia Rutkowska-Sak
  71. Antoni Sabatowski
  72. Stefan Sadkiewicz
  73. Yehuda Shoenfeld
  74. Štefan Siťaj
  75. Antoni Skura
  76. Josef Smolen
  77. Adam Sokołowski
  78. Kazimierz Stojałowski
  79. Leszek Szczepański
  80. Jacek Szechiński
  81. Krystyna Tempska-Cyrankiewicz
  82. Jadwiga Titz-Kosko
  83. Galymzhan Asilbekovich Togizbayev (ГалымжанАсылбековичТогизбаев)
  84. Ewa Tuszkiewicz-Misztal
  85. Kauko Vainio
  86. Jadwiga Wawrzyńska-Pągowska
  87. Gerhard Wessel
  88. Danuta Wierzbińska-Zarówny
  89. Edward Wilkoszewski
  90. Marian Wójcik
  91. Juliusz Zabokrzycki
  92. Irena Zimmermann-Górska